L-arginina (Puritan's Pride) 1000mg, 100 tabletek Zobacz większe

L-arginina (Puritan's Pride) 1000mg, 100 tabletek

TB35

Nowy produkt

Arginina to aminokwas (element cząsteczkowy budujący białko) należący do grupy aminokwasów endogennych, czyli nie niezbędnych.

Więcej szczegółów

55,99 zł

Więcej informacji

L-arginina

 

Arginina to aminokwas (element cząsteczkowy budujący białko) należący do grupy aminokwasów endogennych, czyli nie niezbędnych. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu naczyń krwionośnych. L-arginina wspomaga prawidłowe funkcje układu odpornościowego oraz wspiera odpowiednią wydolność mięśniową. Podnato wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu libido.

Puritan's Pride®

Firma Puritan's Pride® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Do produkcji suplementów firmy Puritan's Pride® wykorzystywane są surowce najwyższej jakości. Produkty spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i poddawane analizom jakościowym.

 

Suplement diety

Skład: L-Arginina HCI, celuloza roślinna, kwas stearynowy, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, krzemionka.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułki): L-arginina HCL - 1000 mg

Sugerowane dzienne spożycie: Stosować jedną tabletkę do dwóch razy dziennie, najlepiej na pusty żołądek.

 

Opakowanie: 100 tabletek

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.