Andrographis nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG02

Nowy produkt

Nalewka bezalkoholowa z Andrographisu to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z ziela Andrographis paniculata.

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

Andrographis paniculata

nalewka bezalkoholowa

 

Nalewka bezalkoholowa z Andrographisu to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z ziela Andrographis paniculata.

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, Andrographis paniculata ziele. Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej  - 3 ml (36 kropli): Andrographis paniculata ziele - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać 3 razy dziennie 2,5 ml- 5 ml produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.


Uwaga:
Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.


Masa netto:
 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Opinie

Filtruj recenzje
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Très bien
Emballage soigné et expédié rapidement.\r\nLe flacon et le compte goutte intégré au bouchon n’ont pas souffert du voyage (je suis en France). \r\nQuant aux effets... à voir par la suite