Rdest japoński nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG03

Nowy produkt

Nalewka bezalkoholowa z Rdestu japońskieo  to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z kłącza Rdestu japońskiego (Polygonum cuspidatum).

Więcej szczegółów

109,00 zł

Więcej informacji

Rdest japoński

nalewka bezalkoholowa

 

Nalewka bezalkoholowa z Rdestu japońskieo  to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z kłącza Rdest japońskiego (Polygonum cuspidatum).

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, Rdest japoński (Polygonum cuspidatum) kłącze. Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej: Rdest japoński (Polygonum cuspidatum) - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 2,5 ml- 5 ml produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Opinie

Filtruj recenzje
(7)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Mata emyl
Excelente extracto que cumple con su función, va eliminando y erradicando poco a poco ciertos parásitos del organismo y sin riesgo a toxicidad.
rating 10
Works well!
rating 10
Probably best EU supplier of natural medicine!
I highly recommend it!