Houttuynia nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG09

Nowy produkt

Nalewka bezalkoholowa z Houttuynii to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z ziela Houttuynia cordata.

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

Houttuynia

nalewka bezalkoholowa

 

Nalewka bezalkoholowa z Houttuyni to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z ziela Houttuynia cordata.

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, Houttuynia cordata ziele. Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej: Houttuynia cordata ziele - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 2,5 ml - 5 ml produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.

Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Filtruj recenzje
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Probably best EU supplier of natural medicine!
I highly recommend it!