Gou Teng nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG22

Nowy produkt

Nalewka z Gou teng to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z kory i gałęzi Uncaria rhynchophylla.

Więcej szczegółów

109,00 zł

Więcej informacji

Gou Teng
nalewka bezalkoholowa
 

Nalewka z Gou teng to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z kory i gałęzi Uncaria rhynchophylla.

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, kora i gałęzie Uncaria rhynchophylla. Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej: kora i gałęzie Uncaria rhynchophylla - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 5 ml produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Gou
Znakomity produkt
rating 10
Great for "liver wind"
I have only had good experiences with this shop and particularly with Gouteng (neurological lyme). Used the alcoholic tincture so far which is slightly more potent but non-alcoholic is simply a better option when the liver is taxed already. \r\n