Cordyceps nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG29

Nowy produkt

Nalewka z  Cordycepsu to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z Cordycepsu sinensis.

Więcej szczegółów

105,00 zł

Rabaty ilościowe

IlośćRabatOszczędzasz
5 10% Do 52,50 zł

Więcej informacji

Cordyceps
nalewka bezalkoholowa
 

Nalewka z Cordycepsu to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z Cordycepsu sinensis.

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, Cordyceps sinensis. Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej : Cordyceps sinensis - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 2,5 ml- 5 ml produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.

 
Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.


Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
pas encore utilise