Żeń-szeń syberyjski nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG31

Nowy produkt

Nalewka z Żeń-szenia syberyjskiego  to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z  korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus).

Więcej szczegółów

Rabaty ilościowe

IlośćRabatOszczędzasz
5 10% Do 49,50 zł

Więcej informacji

Żeń-szeń syberyjski
nalewka bezalkoholowa

 

Nalewka z Żeń-szenia syberyjskiego  to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z  korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus).

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, Eleutherococcus senticosus korzeń. Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej: korzeń żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 2,5 ml- 5 ml produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

 

 

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Super