Obniżka! Koci pazur nalewka bezalkoholowa (200ml) Zobacz większe

Koci pazur (Cat's claw) nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG01

Nowy produkt

Nalewka bezalkoholowa  z Kociego pazura to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z wewnętrznej części kory czepoty puszystej (łac. Uncaria tomentosa).

Więcej szczegółów

rating Read the 2 reviews
Average rating: 10/10 Number of reviews: 2

94,50 zł

-10%

105,00 zł

Więcej informacji

Koci pazur

nalewka bezalkoholowa

 

Nalewka bezalkoholowa  z Kociego pazura to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z wewnętrznej części kory czepoty puszystej (łac. Uncaria tomentosa).

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, Uncaria tomentosa wewnętrzna część kory. Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej  - 3 ml (36 kropli): Uncaria tomentosa wewnętrzna część kory - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 1 ml (12 kropli) produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.

 
Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Reviews

rating
rating
Katzenklaue
Die alkoholfreie Zubereitung belastet nicht die Leber und schmeckt.