Goldenseal nalewka 1:5 (50ml) Zobacz większe

Goldenseal nalewka 1:5 (50ml)

EX19

Nowy produkt

Goldenseal to bogate źródło berberyny. Obfituje również w inne alkaloidy izochinolinowe takie jak hydrastyna i kanadyna, a także związki tłuszczowe, sole mineralne, fisterole, olejki eteryczne, żywice i kwas chlorogenowy. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,00 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
3 3% Do 8,91 zł
5 5% Do 24,75 zł

Więcej informacji

Goldenseal (Gorzknik kanadyjski)

łac. Hydrastis canadensis

 

Goldenseal to bogate źródło berberyny. Obfituje również w inne alkaloidy izochinolinowe takie jak hydrastyna i kanadyna, a także związki tłuszczowe, sole mineralne, fisterole, olejki eteryczne, żywice i kwas chlorogenowy. Goldenseal jest uznawany za jeden z najlepszych naturalnych antybiotyków. Działa leczniczo na wszystkie błony śluzowe w organizmie. Skutecznie likwiduje kolonie grzybów Candida oraz liczne bakterie przy czym nie niszczy pożytecznej flory. Zioło ma również zastosowanie w nieżycie górnych dróg oddechowych, za względu na swoje działanie wykrztuśne i przeciwkaszlowe.

Więcej o stosowaniu...

G Baldwin & Co

Brytyjska firmy G. Baldwin & Co. istniejąca na rynku od 1844r. oferuje szeroką gamę ziół i ekstraktów wysokiej jakości. To jeden z największych dostawców ziół w Wielkiej Brytanii, cieszący się dużym uznaniem i zaufaniem.

 

Skład: Goldenseal (Hydrastis canadensis), alkohol 60%, stężenie 1:5

Opakowanie: 50ml

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.