Żeń-szeń syberyjski nalewka 2:1 (100 ml)

LMH006

Nowy produkt

Nalewka z Żeń-szenia syberyjskiego to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia Eleutherococcus senticosus.

Więcej szczegółów

79,00 zł

Więcej informacji

Żeń-szeń syberyjski  (Siberian Ginseng)

łac. Eleutherococcus senticosus

 

Nalewka z Żeń-szenia syberyjskiego to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia Eleutherococcus senticosus.

 

Lymeherbs

Suplement diety

Składniki: etanol, ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus), woda destylowana.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (30 kropli - 1,5 ml): ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego - 1 ml

Sugerowane dzienne spożycie: 30 kropli (1,5 ml) raz dziennie.


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

Zawartość netto: 100 ml

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Po 3 miesiącach stosowania należy zrobić kilkutygodniową przerwę w suplementacji. Żeń-szeń jest przeciwwskazany przy kuracji sterydowej, oraz u pacjentów przyjmujących leki z grupy inhibitorów MAO.

WYPRODUKOWANE W NIEMCZECH

Reviews

Filter reviews
(5)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Reset

rating 10
Pij na zdrowie
Żeń szeń syberyjski kropli kilka i z wilka w tygrysa przemieniasz się wnet. Het daleko możesz biec, jeszcze szybciej bo ta ciecz siły doda. Pij na zdrowie czy pogoda zła czy dobra. Pij na zdrowie by w problemach Ci pomogła.