Cordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid 120 ml (4x 30 ml) Zobacz większe

Cordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid 120 ml (4x 30 ml)

FH02

Nowy produkt

Fohow Sanbao Oral Liquid to preparat o wzmocnionym działaniu zawierający wyciąg z grzybów: Cordyceps sinensis, Reishi i Shiitake.

Więcej szczegółów

229,00 zł

Więcej informacji

                             Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty Feniks

 

Fohow Sanbao Oral Liquid to preparat o wzmocnionym działaniu zawierający wyciąg z grzybów: Cordyceps sinensis, Reishi i Shiitake. Preparat doskonale wspomaga pracę systemu odpornościowego, funkcjonowanie nerek i układu oddechowego, ma pozytywny wpływ na stawy. Wpływa na poprawę libido. Dodaje sił i witalności przez co stosowany jest pomoczniczo przy przewlekłym zmęczeniu, wyczerpaniu organizmu i rekonwalestencji. Fohow Sanbao Oral Liquid Trzy klejnoty Feniks jest preparatem silniejszym w działaniu niż Fohow Oral Liquid Eliksir Feniks.

Przy produkcji Eliksiru Fohow Sanbao zostały zastosowane zaawansowane metody rozdrabniania komórki i ekstrahowania: wielofunkcyjne ekstrahowanie w niskich temperaturach, rozdzielenie składników przy pomocy wysokosprawnej chromatografii kolumnowej i zatężanie próżniowe. Przy produkcji tego preparatu znalazła również zastosowanie teoria projektowania molekularnego, umożliwiająca uzyskanie optymalnej wzajemnej rozpuszczalności różnych biologicznie aktywnych składników, dobór energii związków chemicznych, wzajemnego uzupełniania struktur przestrzeni molekularnej w celu osiągnięcia jeszcze lepszej przyswajalności produktu przez organizm.

Suplement diety

Składniki:wyciąg z maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis)- 80%,wyciąg z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum, Reishi) 8%, wyciąg z twardziaka jadalnego (Lentinula edodes, Shiitake)8%, miód himalajski.

 

Zalecane porcje dzienne preparatu:

Zawartość składników w porcji dziennej (5 ml)

30 ml

Wyciąg z maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis)

24 ml

Wyciąg z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum, Reishi)

3,6 ml

 Wyciąg z twardziaka jadalnego (Lentinula edodes, Shiitake)

0,6 ml

 

Sposób użycia : do 15 ml dwa razy dziennie, wieczorem i rano. Stosować przez 1- 2 miesięcy. Po upływie 2 do 3 miesięcy można wznowić stosowanie produktu.

Wskazówki do stosowania:preparat powinien być spożywany rano (między godziną 6 a 9), bezpośrednio po przebudzeniu i wieczorem bezpośrenio przed snem. Przed wypiciem należy oczyścić jamę ustną, usunąć nalot z języka i wypić pół szklanki ciepłej wody. Butelkę wstrząsnąć przed użyciem.
Otwarte butelki należy przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.


Opakowanie zawiera: 4 flakony po 30 ml

 

Przechowywanie: Po otwarciu ampułkę przechowywać w lodówce. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Producent: FOHOW

Reviews