Fohow Linchzhi 24 kapsułek po 0,3 g Zobacz większe

Fohow Linchzhi 24 kapsułek po 0,3 g

FH03

Nowy produkt

Suplement diety FOHOW LINCHZHI zawiera w swoim składzie dwa wyjątkowe grzyby: Lakownice lśniącą (Ganoderma lucidum, Reishi) i Maczużnik chiński (Cordyceps sinensis).

Więcej szczegółów

109,00 zł

Więcej informacji

                                          Kapsułki FOHOW LINCHZHI

Suplement diety FOHOW LINCHZHI zawiera w swoim składzie dwa wyjątkowe grzyby: Lakownice lśniącą (Ganoderma lucidum, Reishi) i Maczużnik chiński (Cordyceps sinensis). Kapsułki Linchzhi Feniks zasadniczo poprawiają krążenie krwi w obrębie głowy i rdzenia kręgowego. Preparat z powodzeniem stosuje się podczas zaburzeń krążenia krwi w obrębie głowy i rdzenia kręgowego.

Zaawansowana technologia rozdrabniania ściany komórkowej i technologii nano-skali, są stosowane w produkcji kapsułek LINCHZHI Feniks. Metoda ta pozwala zachować maksymalną użyteczność składników; oraz wielokrotnie zwiększa poziom przyswajalności użytecznych składników przez organizm. Produkt został opracowany przez pana Tan Youzhi który jest twórcą nowoczesnej medycyny chińskiej w dziedzinie opieki zdrowotnej.
Technologia rozszczepiania błony komórkowej pozwala na maksymalne zachowanie aktywnych składników surowca; Technologia Nano- mikro konwersji umożliwia znaczne zwiększenie stopnia przyswajania aktywnych składników.

Suplement diety

Składniki: Lakownica lśniąca (Ganoderma lucidum, Reishi), Maczużnik chiński (Cordyceps sinensis), żelatyna sojowa.

Składniki %:

proszek z grzybni linchzhi 50 %,

proszek z zarodników linchzhi (Reishi, Ganoderma lucidum) 30%,

proszek z grzybni Kordiceps 20%.

 

Zawartość składników w porcji dziennej

4 kapsułki

Lakownica lśniąca ((Ganoderma lucidum, Reishi)

780 mg

Maczużnik chiński (Cordyceps sinensis)

420 mg

 

Zalecana porcja dzienna: do 2 kapsułek 2 razy dziennie, najlepiej przed posiłkiem. Popić obficie wodą.
1. Przyjmowanie kapsułek wieczorem może powodować zaburzenia snu. W takim wypadku lepiej jest przyjmować kapsułki rano lub przed obiadem.
2. Przyjmowanie kapsułek w ciągu pierwszych 2-6 dni najlepiej rozpocząć od małych dawek (0,5 zawartości kapsułki) i stopniowo zwiększać dawkę.
3. Dawka preparatu jest ustalana indywidualnie, a jego wartość zależy od skuteczności.

 

Zawartość netto: 7,2 g (0,3g x 24 kaps.)

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.


Producent: FOHOW

Reviews