Żen-szeń syberyjski nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG31

Nowy produkt

Nalewka z Żeń-szenia syberyjskiego  to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z  korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus).

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

Żeń-szeń syberyjski
nalewka bezalkoholowa

 

Nalewka z Żeń-szenia syberyjskiego  to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z  korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus).

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, Eleutherococcus senticosus korzeń. Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej 3 ml (36 kropli): korzeń żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 1 ml (12 kropli) produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.

 

Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

 

 

 

Reviews