Węgiel aktywny drzewny 260 mg, 120 kapsułek

SWA28

Nowy produkt

Węgiel wspiera funkcjonowanie układu pokarmowego i jelit oraz wspomaga metabolizm lipidów. Węgiel drzewny stosowany jest przede wszystkim w dolegliwościach brzucha.

Więcej szczegółów

39,50 zł

Więcej informacji

Węgiel aktywny drzewny

 

Węgiel wspiera funkcjonowanie układu pokarmowego i jelit oraz wspomaga metabolizm lipidów. Węgiel drzewny stosowany jest przede wszystkim w dolegliwościach brzucha. Z uwagi na dużą powierzchnię wchłaniania, wiąże drobnoustroje, toksyny, szkodliwe związki i gazy jelitowe i usuwa je z organizmu.

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

 

Suplement diety

 

Składniki:  Sproszkowany aktywny węgiel drzewny,
otoczka kapsułki: żelatyna; substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza; sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka): Sproszkowany aktywny węgiel drzewny - 260mg


Sugerowane dzienne spożycie: Dwie kapsułki dziennie popite wodą

Zawartość netto: 120 tabletek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję