Różeniec Górski (Rhodiola Rosea) 500 mg, 60...

Różeniec Górski (Rhodiola Rosea) 500 mg, 60 kapsułek

Now Foods
NOW17
105,00 zł

Now rhodiola zawiera standaryzowany ekstrakt korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea, Sedum roseum). Rożeniec jest rośliną lokalną regionów arktycznych i alpejskich terenów Europy, Azji i Ameryki.

 

Różeniec GórskiNow rhodiola zawiera standaryzowany ekstrakt korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea). Rożeniec jest rośliną lokalną regionów arktycznych i alpejskich terenów Europy, Azji i Ameryki. Różeniec przyczynia się do zachowania prawidłowego krążenia związanego z wydolnością pracy umysłowej, zdolnością reagowania i optymalną aktywnością poznawczą. Wspiera kondycję i wydolność w sportach wytrzymałościowych. Stanowi ochronę podczas fizycznego stresu. Pobudza system nerwowy korzystnie wpływa w zmęczeniu, zaburzeniach snu, braku apetytu. Pobudza percepcję, utrzymuje aktywność umysłu i wydajność pracy. Chroni przed stresem i nadciśnieniem co korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy.

 

 

Now Foods ®

Now Foods ® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Na rynku istnieje od 1948 r. Firma Now ®posiada wieloletnie doświadczenie, a swoje produkty wytwarza zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), dzięki czemu produkty cechują się wysoką jakością i cieszą się dużym uznaniem.

  

Suplement diety

 

Składniki: Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (DER 5:1, 3% rozawiny, 1% salidrozydu);

materiał kapsułki: związki pochodne celulozy; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca; sole magnezowe kwasów tłuszczowych; krzemionka bezpostaciowa.

 

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka - 500mg ekstraktu 


Sugerowane dzienne spożycie: 
1 kapsułkę dziennie na pusty żołądek.

 

Zawartość netto: 60 kapsułek wegetariańskich.

 

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.