Różeniec Górski (Rhodiola Rosea) 500 mg, 60 kapsułek

NOW17

Nowy produkt

Now rhodiola zawiera standaryzowany ekstrakt korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea, Sedum roseum). Rożeniec jest rośliną lokalną regionów arktycznych i alpejskich terenów Europy, Azji i Ameryki.

Więcej szczegółów

97,50 zł

Więcej informacji

Różeniec GórskiNow rhodiola zawiera standaryzowany ekstrakt korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea). Rożeniec jest rośliną lokalną regionów arktycznych i alpejskich terenów Europy, Azji i Ameryki. Różeniec przyczynia się do zachowania prawidłowego krążenia związanego z wydolnością pracy umysłowej, zdolnością reagowania i optymalną aktywnością poznawczą. Wspiera kondycję i wydolność w sportach wytrzymałościowych. Stanowi ochronę podczas fizycznego stresu. Pobudza system nerwowy korzystnie wpływa w zmęczeniu, zaburzeniach snu, braku apetytu. Pobudza percepcję, utrzymuje aktywność umysłu i wydajność pracy. Chroni przed stresem i nadciśnieniem co korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy.

 

 

Now Foods ®

Now Foods ® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Na rynku istnieje od 1948 r. Firma Now ®posiada wieloletnie doświadczenie, a swoje produkty wytwarza zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), dzięki czemu produkty cechują się wysoką jakością i cieszą się dużym uznaniem.

  

Suplement diety

 

Składniki: Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (DER 5:1, 3% rozawiny, 1% salidrozydu);

materiał kapsułki: związki pochodne celulozy; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca; sole magnezowe kwasów tłuszczowych; krzemionka bezpostaciowa.

 

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka - 500mg ekstraktu 


Sugerowane dzienne spożycie: 
1 kapsułkę dziennie na pusty żołądek.

 

Zawartość netto: 60 kapsułek wegetariańskich.

 

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję