Milk Thistle (Ostropest plamisty) 200mg, 180 kapsułek

LCC01

Nowy produkt

Milk Thistle (Ostropest plamisty) wpływa na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz procesów detoksykacyjnych.

Więcej szczegółów

64,80 zł

Rabaty ilościowe

IlośćRabatOszczędzasz
3 5% Do 9,72 zł

Więcej informacji

Milk Thistle (Ostropest plamisty)

łac. Silybum marianum

 

 

Milk Thistle (Ostropest plamisty) wpływa na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz procesów detoksykacyjnych.

Lymeherbs

Suplement diety

Składniki:  Ekstrakt z ostropestu plamistego (nasiona Silybum marianum) standaryzowany do 80% sylimaryny. Substancja glazurująca: hypermeloza- hydroksypropylometyloceluloza (wegetariańska otoczka kapsułki)

Jedna kapsułka zawiera 200 mg ekstraktu z nasion ostropestu plamistego.

Sugerowane dzienne spożycie: 1- 2 kapsułki dziennie


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

Zawartość netto: 180 kapsułek 

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję