Czosnek 5000, 90 tabletek
Czosnek 5000, 90 tabletek
Czosnek 5000, 90 tabletek
Czosnek 5000, 90 tabletek
Czosnek 5000, 90 tabletek
Czosnek 5000, 90 tabletek

Czosnek 5000, 90 tabletek

Now Foods
NOW33
79,00 zł

Czosnek zawarty w produkcie Garlic 5000 jest standaryzowany w celu uzyskania allicyny i prekursorów allicyny, które po spożyciu przekształcają się w allicynę.

 

Czosnek 5000


Czosnek zawarty w produkcie Garlic 5000 jest standaryzowany w celu uzyskania allicyny i prekursorów allicyny, które po spożyciu przekształcają się w allicynę. Jest pokryty powłoką dojelitową, dzięki czemu konwersja zachodzi w górnym jelicie w celu zapewnienia optymalnego wchłaniania, jednocześnie zapobiegając uwalnianiu ostrego zapachu czosnku w żołądku. Poziom prekursora allicyny uzyskuje się w specjalnym procesie, który utrzymuje niską wilgotność czosnku. Proces ten utrzymuje prekursory allicyny, zachowując jednocześnie całą naturalną dobroć całego świeżego czosnku. Ciesz się korzyściami płynącymi z tej tabletki czosnkowej o kontrolowanym zapachu!
Now Foods ®

Now Foods ® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Na rynku istnieje od 1948 r. Firma Now ®posiada wieloletnie doświadczenie, a swoje produkty wytwarza zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), dzięki czemu produkty cechują się wysoką jakością i cieszą się dużym uznaniem.

  

Suplement diety

 

Składniki: Allium sativum, celuloza mikrokrystaliczna, otoczka dojelitowa, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy (źródło roślinne), stearynian magnezu (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu.

Zalecana dzienna porcja do spożycia:


500mg - Czosnek o kontrolowanym zapachu

(Allium sativum) (cebula)

(min. 5000 mcg alicyny w tabletce)

Sugerowane dzienne spożycie: 1 tabletka dziennie.

 

Zawartość netto: 90 tabletek.

 

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.