• Nowy
Parsley Leaf (Liście pietruszki) 400mg, 60...

Parsley Leaf (Liście pietruszki) 400mg, 60 kapsułek

SWA71
22,00 zł

Parsley leaf posiada bogate walory zdrowotne. Jest dobrym wsparciem antyoksydacyjnym organizmu jak i pozytywnie wpływa na pracę i zdrowie przewodu pokarmowego.

 

Parsley Leaf 400mg

Pietruszka znana jest głównie jako zielony dodatek do potraw. Posiada również bogate walory zdrowotne. Jest dobrym wsparciem antyoksydacyjnym organizmu jak i pozytywnie wpływa na pracę i zdrowie przewodu pokarmowego.

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

Suplement diety

Składniki:  Liść pietruszki (Petroselinum crispum), żelatyna, mąka ryżowa, stearynian magnezu, krzemionka.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka):

400mg - Liść pietruszki (Petroselinum crispum)

Sugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka 1 -2 razy dziennie

 

Zawartość netto: 60 kapsułek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.