Witamina B12 (60 porcji)

FM03

Nowy produkt

Suplement diety F-VIT B12 zawiera najbardziej aktywną formę witaminy B12- metylokobalaminę oraz owoc granatu w formie proszku. 

Więcej szczegółów

29,00 zł

Więcej informacji

Witamina B12 (60 porcji)

 

Suplement diety F-VIT B12 zawiera najbardziej aktywną formę witaminy B12- metylokobalaminę oraz owoc granatu w formie proszku. Witamina B12  wspomaga funkcjionowanieukładu odpornościowego oraz nerwowego. Witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny i pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek. Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.          

Suplement diety F-VIT B12 charakteryzuje się bardzo wysoką przyswajalnością.Suplement diety F-VIT B12 nie zawiera substancji wypełniających, konserwantów, barwników, słodzików.

 

FORMEDS Sp. z o. o.

Firma FORMEDS Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Oferuje  naturalne, skuteczne oraz bezpieczne wyroby. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP , a wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców.

 

Suplement diety

Składniki: sproszkowany owoc granatu, witamina B12 (metylokobalamina).

Porcja dzienna 0,6 g zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

  • Witamina B12- 500 μg (20 000 %),
  • Sproszkowany owoc granatu- 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: Należy wsypać 1 porcję (1 miarka) do naczynia a następnie dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.

Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

 

Zawartość netto: 36 g. Ilość porcji w opakowaniu: 60.

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

 

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję