Tryptofan 500mg,  250 kapsułek Zobacz większe

Tryptofan 500mg, 250 kapsułek

LC09

Nowy produkt

Tryptofan to jeden z dziewięciu aminokwasów niezbędnych. Organizm człowieka nie jest w stanie wytworzyć tryptofanu - musi dostarczać go w diecie.

 

Więcej szczegółów

164,99 zł brutto

Więcej informacji

L-tryptofan


 

Tryptofan to jeden z dziewięciu aminokwasów niezbędnych. Organizm człowieka nie jest w stanie wytworzyć tryptofanu - musi dostarczać go w diecie. Tryptofan wspomaga prawidłową pracę układu nerwowego,

 

 

Lymeherbs

Lymeherbs ze współpracą z niemieckim producentem suplementów Biohealth International GmbH stworzył linię suplementów na bazie wysokiej jakości ziół. Surowce pozyskiwane do produkcji suplementów pochodzą od renomowanych dostawców ziół dostępnych w naszej ofercie. Produkty wytwarzane są według najwyższych standardów jakościowych, spełniają normy GMP, GHP, HACCP oraz poddawane są testom laboratoryjnym by zapewnić najwyższą jakość produktów.

 

Suplement diety

 

Składniki: L-tryptofan, substancja żelująca - hypromeloza

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka):L-tryptofan - 500 mg

Sugerowane dzienne spożycie: Jedna kapsułka dziennie

 

Zawartość: 250 kapsułek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.