NAC  N-Acetyl Cysteina 600mg (60 kapsułek) Zobacz większe

NAC N-Acetyl Cysteina 600mg (60 kapsułek)

TB30

Nowy produkt

N- Acetyl-L-Cysteina jest specyficzną formą aminokwasu siarkowego cysteiny, która występuje powszechnie w naszym organizmie i w białkach pokarmowych. Cysteina wchodzi w skład ludzkich białek strukturalnych, w tym mięśni szkieletowych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

32,98 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
3 3% Do 2,97 zł
5 5% Do 8,25 zł

Więcej informacji

N- Acetyl Cysteina

N- Acetyl-L-Cysteina jest specyficzną formą aminokwasu siarkowego cysteiny, która występuje powszechnie w naszym organizmie i w białkach pokarmowych. Cysteina wchodzi w skład ludzkich białek strukturalnych, w tym mięśni szkieletowych. Posiada właściwości antyoksydacyjne. Wspiera utrzymanie prawidłowej funkcji wątroby i prawidłowej detoksykacji organimu. N- Acetyl-L-Cysteina utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

 

Puritan's Pride®

Firma Puritan's Pride® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Do produkcji suplementów firmy Puritan's Pride®  wykorzystywane są surowce najwyższej jakości. Produkty spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według  Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i poddawane analizom jakościowym.


Suplement diety


Skład: N-Acetylo Cysteina, mączka ryżowa, żelatyna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, krzemionka.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka): N-acetylo cysteina- 600 mg

Sugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

Opakowanie: 60 kapsułek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.