Magnez 600 mg (60 porcji) Zobacz większe

Magnez 600 mg (60 porcji)

G51

Nowy produkt

Suplement diety F-MAGNESIUM zawiera magnez (cytrynian) w formie proszku. Magnez wspomaga funkcjonowanie układu mięśniowego oraz pomaga utrzymać prawidłową równowagę elektrolitową.

Więcej szczegółów

19,98 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
3 3% Do 1,80 zł
5 5% Do 5,00 zł
10 10% Do 19,98 zł

Więcej informacji

F-MAGNESIUM

 


Suplement diety F-MAGNESIUM zawiera magnez (cytrynian) w formie proszku. Magnez wspomaga funkcjonowanie układu mięśniowego oraz pomaga utrzymać prawidłową równowagę elektrolitową. Magnez jest niezbędny do utrzymania prawidłowego rytmu serca, ciśnienia krwi, funkcji nerwów i mózgu, prawidłowego skurcz i rozkurczu mięśni szkieletowych, a także mięśni gładkich w jelitach, drogach żółciowych, przewodzie trzustkowym itp.

Suplement diety F-MAGNESIUM charakteryzuje się bardzo wysoką przyswajalnością. F-MAGNESIUM produkowany jest z surowców niemodyfikowanych genetycznie (nie GMO). Suplement diety F-MAGNESIUM nie zawiera substancji wypełniających, konserwantów, barwników, słodzików.

 

 

FORMEDS Sp. z o. o.

Firma FORMEDS Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Oferuje  naturalne, skuteczne oraz bezpieczne wyroby. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP , a wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców.

 Suplement diety

Składniki: magnez (cytrynian magnezu).

Porcja dzienna 0,6 g zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

  • Cytrynian magnezu- 600 mg,
  • w tym: magnez- 97 mg (26 %).

Sugerowane dzienne spożycie: Należy wsypać 1 porcję (1 miarka) do naczynia a następnie dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

 

Zawartość netto: 36 g. Ilość porcji w opakowaniu: 60.

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.