L-arginina (Puritan's Pride) 1000mg, 100 tabletek Zobacz większe

L-arginina (Puritan's Pride) 1000mg, 100 tabletek

TB35

Nowy produkt

Arginina to aminokwas (element cząsteczkowy budujący białko) należący do grupy aminokwasów endogennych, czyli nie niezbędnych.

Więcej szczegółów

55,99 zł brutto

Więcej informacji

L-arginina

 

Arginina to aminokwas (element cząsteczkowy budujący białko) należący do grupy aminokwasów endogennych, czyli nie niezbędnych. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu naczyń krwionośnych. L-arginina wspomaga prawidłowe funkcje układu odpornościowego oraz wspiera odpowiednią wydolność mięśniową. Podnato wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu libido.

Puritan's Pride®

Firma Puritan's Pride® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Do produkcji suplementów firmy Puritan's Pride® wykorzystywane są surowce najwyższej jakości. Produkty spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i poddawane analizom jakościowym.

 

Suplement diety

Skład: L-Arginina HCI, celuloza roślinna, kwas stearynowy, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, krzemionka.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułki): L-arginina HCL - 1000 mg

Sugerowane dzienne spożycie: Stosować jedną tabletkę do dwóch razy dziennie, najlepiej na pusty żołądek.

 

Opakowanie: 100 tabletek

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.