Luteina 20 mg, 60 kapsułek

PRT14

Nowy produkt

Luteina to naturalny żółty barwnik, znajdujący się w roślinach. Luteina i zeaksantyna najaktywniej gromadzą się w soczewce oka i plamce żółtej oka, dlatego wpływają na prawidłowe widzenie.

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

34,50 zł

Więcej informacji

Luteina

 

Luteina to naturalny żółty barwnik, znajdujący się w roślinach. Organizm ludzki samodzielnie jej nie wytwarza, dlatego musi być ona dostarczana wraz z pożywieniem. Luteina i zeaksantyna najaktywniej gromadzą się w soczewce oka i plamce żółtej oka, dlatego wpływają na prawidłowe widzenie.

Puritan's Pride®

Firma Puritan's Pride® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Do produkcji suplementów firmy Puritan's Pride® wykorzystywane są surowce najwyższej jakości. Produkty spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i poddawane analizom jakościowym.

 

Suplement diety

Składniki: Lutigold™ Luteina, zeaksantyna, olej roślinny, żelatyna, gliceryna, żółty wosk pszczeli, lecytyna sojowa.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka):Luteina - 20 mg

Sugerowane dzienne spożycie: Stosować jedną kapsułkę dziennie, najlepiej podczas posiłku.

 

Zawartość netto: 18 g - 60 kapsułek

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Effektiv pils