NMN NAD+ booster 30 g

NMN NAD+ booster 30 g

ZAR09
340,00 zł

NMN — mononukleotyd nikotynamidowy — jest formą witaminy B3, która jest bezpośrednim prekursorem NAD+. NAD+ jest niezbędny dla aktywności enzymatycznych, które utrzymują budowę komórek i tkanek. Ponieważ poziom NAD+ naturalnie spada wraz z wiekiem, pojawiają się inne problemy, w tym zaburzenia poznawcze i metaboliczne . Podczas gdy suplementacja NAD+ nie jest łatwo wchłaniana przez organizm, wykazano, że dodanie prekursorów, takich jak NMN, zwiększa poziomy NAD+ w celu promowania przyjemniejszego starzenia.

 

NMN NAD+ booster 30 g

 

 

NMN — mononukleotyd nikotynamidowy — jest formą witaminy B3, która jest bezpośrednim prekursorem NAD+. NAD+ jest niezbędny dla aktywności enzymatycznych, które utrzymują budowę komórek i tkanek. Ponieważ poziom NAD+ naturalnie spada wraz z wiekiem, pojawiają się inne problemy, w tym zaburzenia poznawcze i metaboliczne . Podczas gdy suplementacja NAD+ nie jest łatwo wchłaniana przez organizm, wykazano, że dodanie prekursorów, takich jak NMN, zwiększa poziomy NAD+ w celu promowania przyjemniejszego starzenia. Mononukleotyd nikotynamidowy to nukleotyd pochodzący z rybozy, nikotynamidu, rybozydu nikotynamidu i niacyny. Ludzie mają enzymy, które mogą wykorzystywać NMN do generowania dinukleotydu nikotynamidoadeninowego.

Zgodnie z badaniem przeprowadzonym na University of Queensland w Australii, niższe poziomy cząsteczki NAD są bezpośrednio związane z utratą jakości oocytów. Suplementacja mononukleotydu nikotynamidowego (NMN) zwiększa szansę na ciąże w starszym wieku i przywraca komórkom jajowym pierwotną jakość. Prekursorów NAD+ używa się zazwyczaj dla mocnego spowolnienia procesów starzenia się organizmu lub dla wsparcia gospodarki energetycznej i metabolizmu. NMN za pośrednictwem NAD+ aktywuje gen SIRT1 do produkcji sirtuiny, która znana jest z właściwości przeciwstarzeniowych.

 

Suplement diety

 

Składniki: Mononukleotyd β-nikotynamidu , bez dodatków i wypełniaczy.

Zawartość NMN > 99,7%. Badania jakości zostały potwierdzone w niezależnym laboratorium w USA.

Nie zawiera: GMO, nabiału, jajek, soi, glutenu, pszenicy, wypełniaczy, chemikaliów ani sztucznych barwników i aromatów.

 

Sugerowane dzienne spożycie:  1 porcja – 1 g (1 miarka) preparatu dziennie. Do suplementu dołączona została miarka ułatwiająca dozowanie.

Zawartość netto: 30 g

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Suplement diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci oraz kobiet karmiących piersią i w ciąży. 

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.