Omega 3-6-9, 180 tabletek Zobacz większe

Omega 3-6-9, 180 tabletek

IS59

Nowy produkt

Kwasy tłuszczowe omega 3-6-9 należą do niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Odpowiednia równowaga pomiędzy tymi kwasami jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,00 zł brutto

Więcej informacji

Omega 3-6-9

 

 

Kwasy tłuszczowe omega 3-6-9 należą do niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Odpowiednia równowaga pomiędzy tymi kwasami jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Kwasy omega 3, 6 i 9 wspierają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu. Wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, nerwowego i sercowo-naczyniowego.

 

 

Oxford Vitality ®

Oxford Vitality ® to jeden z wiodacych producnetów suplementów diety na rynku brytyjskim. Produkty marki Oxford Vitality ® charakteryzują się wysoką jakością. Spełniają wszelkie normy jakościowe i poddawane sią niezbędnym badaniom. Produkty zatwierdzone są przez brytyjskie organizacje FSA (Food Standards Agency) I MHRA (Medicines and Healthcare product Regulatory Association).

 

Suplement diety

 

Skład:

Olej rybi (498 mg), olej z wiesiołka (200 mg), olej lniany (300 mg), witamina E (z soi) (2 mg), żelatyna, gliceryna, woda.

Profil kwasów tłuszczowych:

Omega 3:

kwas eikozapentaenowy (EPA) - 80 mg

kwas dokozaheksaenowy (DHA)- 50 mg

kwas alfa-liponowy (ALA) – 135 mg

 

Omega 6:

Pochodzący z oleju z wiesiołka na którego skład wchodzi

kwas linolowy (LA)- 140 mg

kwas gamma-linolenowy (GLA) – 18 mg

 

Omega 9:

Kwas oleinowy – 80 mg

 

Sugerowane dzienne spożycie: 1 tabletka 6 razy dziennie w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza.

 

Opakowanie: 180 tabletek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.