Tri-Fortify Glutation w żelu 450 mg smak arbuzowy (236ml)

NC01

Nowy produkt

Tri-Fortify™ firmy Researched Nutrionals to glutation w jego zdedukowanej formie L-glutationu w dawce 450 mg w formie żelu o smaku arbuzowym wzbogacony witaminą C.

Więcej szczegółów

286,30 zł

-30%

409,00 zł

Więcej informacji

Tri-Fortify™ Glutation w żelu

 

 

Tri-Fortify™ firmy Researched Nutrionals to glutation w jego zdedukowanej formie L-glutationu w dawce 450 mg w formie żelu o smaku arbuzowym wzbogacony witaminą C.

Glutathion jest tri-peptydem złożonym z trzech aminokwasów: kwasu L-glutaminowego, L-cysteiny i L-glicyny. Jest znany jako główny przeciwutleniacz, ponieważ przetwarza inne przeciwutleniacze, takie jak witaminy C i E. Unikalna struktura liposomu pozwala skutecznie łączyć się z naturalnymi płynami ciała i penetrować błony komórkowe, omijając układ pokarmowy i bezpośrednio przedostawać się do krwiobiegu. Unikając procesu trawienia, wchłanianie i wykorzystanie składników odżywczych jest dużo szybsze i bardziej kompletne.

Liposom to mała pęcherzyk wykonana z tego samego materiału, co błona komórkowa. Liposomy mogą być wypełnione substancjami, takimi jak witaminy, składniki odżywcze, a nawet leki i są stosowane w celu ochrony i dostarczania tych substancji w najbardziej efektywny sposób. Liposomy zbudowane są z podwójnej błony fosfolipidowej, wewnątrz ich i na zewnątrz znajduje się faza wodna i rozpuszczone w niej substancje hydrofilowe, a w podwójnej błonie, w fazie lipidowej, znajdują się substancje tłuszczowe.

 

 

Researched Nutritionals ®

Researched Nutritionals to amerykańska firma istniejąca na rynku od 2006 roku. Researched Nutritionals oferuje przebadane klinicznie produkty najwyższej jakości.

 

Suplement diety

 

 

Składniki: gliceryna, średnio łańcuchowe trójglicerydy, fosfolipidy sojowe, naturalny aromat: arbuzowy.

Bez: mleko, jaja, ryb, skorupiaków, orzechów, orzeszków ziemnych, pszenicy, kukurydzy i glutenu.

Sugerowane dzienne spożycie: 1 łyżeczkę (5ml) 1x dziennie trzymać 30-60 sekund pod językiem, następnie połknąć.

 

Zawartość netto: 236 ml, 1 tubka wystarcza na 48 dni stosowania.

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej (maksymalna temperatura przechowywania 40°C.), w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Spożyć w 90 dni od otwarcia.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
L-Glutathion Tri-Fortifier
Trés bon produit