Chlorella , 3000 mg (60 porcji) Zobacz większe

Chlorella (90 porcji)

FM07

Nowy produkt

Suplement diety F-CHLORELLA zawiera chlorellę portugalską w formie proszku. Chlorella jest naturalną mikroalgą i zawiera najwyższą do tej pory stwierdzoną koncentrację chlorofilu ze wszystkich naturalnych organizmów. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

49,99 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
3 3% Do 4,50 zł
5 5% Do 12,50 zł
10 10% Do 49,99 zł

Więcej informacji

F-Chlorella

 

Suplement diety F-CHLORELLA zawiera chlorellę portugalską w formie proszku. Produkt jest wolny od zanieczyszczeń PCB, WWA i dioksyn.

Chlorella jest naturalną mikroalgą i zawiera najwyższą do tej pory stwierdzoną koncentrację chlorofilu ze wszystkich naturalnych organizmów. Jest bogatym źródłem witaminy B12, białka oraz wielu rzadkich mikro i makro elementów. Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Chlorella wspomaga prawidłową detoksykację oraz utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Posiada właściwości antyoksydacyjne.

Chlorela w innowacyjnej formie proszku nie zawiera wypełniaczy, barwników i konserwantów.

 

FORMEDS Sp. z o. o.

Firma FORMEDS Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Oferuje  naturalne, skuteczne oraz bezpieczne wyroby. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP , a wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców.

 

Suplement diety

Składniki: chlorella (Chlorella pyrenoidosa).

Porcja dzienna 0,6 g zawiera:

  • Chlorella portugalska- 600 mg.

Sugerowane dzienne spożycie: Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.

Uwaga:  należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik. 

 

Zawartość netto: 54 g. Ilość porcji w opakowaniu: 90

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.