Cynk 30 mg, 250 kapsułek

SWA03

Nowy produkt

Cynk jest jednym z najważniejszych mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Więcej szczegółów

39,00 zł

Więcej informacji

Cynk

 

Cynk jest jednym z najważniejszych mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Bierze udział w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, poprawia sprawność intelektualną, zapobiega demencji i wspomaga leczenie depresji. Ponadto Chroni komórki przed niszczącym działaniem wolnych rodników.

 

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

 

Suplement diety

 

Składniki: Cynk, mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancje przeciwzbrylające).

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1/2 tabletki): cynk - 15 mg (150 % Referancyjnej wartości spożycia).


Sugerowane dzienne spożycie: Stosować pół (1/2) tabletki dziennie.

Zawartość netto: 76 g - 250 kapsułek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

 

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Really good
Nice price/quality