Obniżka! L-Tyrozyna 500 mg 100 tabletek Zobacz większe

L-Tyrozyna 500 mg 100 tabletek

G65

Nowy produkt

L-tyrozyna jest aminokwasem, który może być przekształcony do dopaminy, norepinefryny i epinefryny (adrenalina).

Więcej szczegółów

72,00 zł
57,60 zł

-20%

72,00 zł

Więcej informacji

L-Tyrozyna

 Data ważności: koniec maja 2020 r.

L-tyrozyna jest aminokwasem, który może być przekształcony do dopaminy, norepinefryny i epinefryny (adrenalina). Hormony te są często zredukowane zostają po przez stres, przepracowanie oraz pod wpływem niektórych leków. Konwersja z L-tyrozyny do noradrenaliny może być zwiększona, jeżeli obecne są faktory witamina B6 i C

L-tyrozyna jest również prekursorem hormonów tarczycy, enkefalin i melaniny

Przy suplementacji L-tyrozyny należy kontrolować ciśnienie tętnicze krwi.

Source Naturals' ®

Source Naturals' ® Amerykański producent gamy suplementów immunologicznych. Działa na rynku od 1982r. Ich produkty podlegają ścisłym normom jakości i poddawane są badaniom laboratoryjnym pod względem czystości i autentyczność składników.

 

Suplement diety

 

Składniki: dwuzasadowy fosforan wapnia, sorbitol, kwas stearynowy, koloidalną, stearynian magnezu, zmodyfikowanej gumy celulozowej.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 tabletka):

L-tyrozyna - 500 mg

Wapń- 157 mg

 

Sugerowane dzienne spożycie: Sugerowana dawka dzienna wynosi 500 do 1000 mg rano lub po południu.

Najlepsze wchłanianie uzyskuje się przy zażywaniu na pusty żołądek, zmieszane z sokiem lub wodą. Należy dodatkowo suplementować witamina B6 i witaminą C

UWAGA: Pacjenci z nowotworami powinni unikać stosowania L-fenyloalanina i L-tyrozyna. Pewne typy nowotworów, takie jak czerniak, są zależne od tych aminokwasów i mogą przyspieszyć ich wzrost.

Uzupełniające zastosowanie L-fenyloalanina i L-tyrozyna może podnosić ciśnienie krwi. Jeżeli jest przyjmowana tuż przed snem może spowodować bezsenność. Osoby z zaburzeniami metabolicznymi jak fenyloketonuria powinni unikać fenyloalaniny. Osób cierpiących na migreny powinny unikać również L-fenyloalaniny i L-tyrozyna.

 

Zawartość netto: 100 tabletek

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.