Tylko online

Glinka Błękitna Bentonitowa, 100% Naturalna (300g)

ISP12

Nowy produkt

Glinka bentonitowa jest jednym z najbardziej skutecznych środków naturalnych do usuwania toksyn z organizmu. Bentonit jest geologicznym glinem pochodzącym z pyłu wulkanicznego.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

49,49 zł

Więcej informacji

Glinka Bentonitowa

 

Glinka bentonitowa jest jednym z najbardziej skutecznych środków naturalnych do usuwania toksyn z organizmu. Bentonit jest geologicznym glinem pochodzącym z pyłu wulkanicznego. Posiada niezwykle silny ujemny ładunek jonowy dzięki czemu przyciąga substancji z dodatnim ładunkiem jonowym, zawierającym metale, toksyny bakterie, itp. Jest to więc jedna z największych zalet bentonitu: wchłanianie toksyn i wydalanie ich z organizmu. Ponadto pomaga odbudować i naprawić uszkodzone tkanki. Wykazuje również korzystny wpływ na stan skóry, pobudza jej ukrwienie i nadaje gładkość i miękkość. Wykazuje działanie przeciwzapalne i przyspiesza gojenie się zmian skórnych.

 

 

Remedium Natura

Remedium Natura to firma istniejaca na rynku od 1994 roku. Od roku 2005 prowadzi import i sprzedaż ukraińskich kosmetyków, suplementów diety, oraz środków do pielęgnacji ciała i włosów. Remedium Natura dba o najwyższą jakość i skuteczność sprowadzanych produktów.

 

Składniki: 100% wysoce oczyszczona glinka błękitna bentonitowa

 

Masa netto: 300 g

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję