Witamina B3, Niacyna, Amid kwasu nikotynowego 500 mg, 100 kaps

Witamina B3, Niacyna, Amid kwasu nikotynowego 500 mg, 100 kaps

ALI06
32,90 zł

Niacyna  czyli witamina B3przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. 

 

Witamina B3, Niacyna, Amid kwasu nikotynowego 500 mg

Niacyna  czyli witamina B3przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Ponadto witamina B3 wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu błon śluzowych i zdrowej skóry.

 

MedicaLine

MedicaLine to polski producent linii produktów  Aliness. Produkty Aliness  zawierają naturalne związki, które cechują się szybkim oraz wysokim poziomem wchłanialności substancji czynnych, dzięki czemu są lepiej wykorzystywane przez organizm i mają charakter prozdrowotny. Ich produkcja w zgodzie z zasadą “czystej etykiety” jest gwarancją suplementów pozbawionych niepotrzebnych substancji. Witaminy marki Aliness mogą być stosowane przez alergików, osoby z nietolerancją laktozy, a także  przez osoby stosujące dietę bezglutenową.

 

 

Suplement diety

 

Składniki:  Niacyna jako amid kwasu nikotynowego, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka) (RWS% - referencyjna dzienna wartość spożycia): Niacyna (Amid kwasu nikotynowego) – 500 mg (*3125 %)

 

Sugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka jeden raz dziennie w trakcie posiłku.

 

Zawartość: 100 kapsułek Vege

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.