Koenzym Q-10 100 mg, 60 kapsułek

Koenzym Q-10 100 mg, 60 kapsułek

PRT04
58,00 zł

Koenzym Q10 jest jednym z preparatów zapewniających prawidłowe funkcjonowanie tkanek i narządów poprzez dostarczenie niezbędnej energii.

 

Koenzym Q-10

 

Koenzym Q10 występuje naturalnie w naszym organizmie i bierze udział w szeregu procesów enzymatycznych. Ponieważ z wiekiem ilość koenzymu w organizmie spada, dlatego zaleca się uzupełnianie diety w ten składnik. Koenzym Q10 jest jednym z preparatów zapewniających prawidłowe funkcjonowanie tkanek i narządów poprzez dostarczenie niezbędnej energii. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu naczyń krwionośnych. Koenzym Q 10 utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego ora nerwowego.

 

Puritan's Pride®

Firma Puritan's Pride® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Do produkcji suplementów firmy Puritan's Pride®  wykorzystywane są surowce najwyższej jakości. Produkty spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i poddawane analizom jakościowym.

 

Suplement diety

 

Składniki: Koenzym Q10 100 mg, olej z otrębów ryżowych, żelatyna, gliceryna roślinna, lecytyna sojowa, dwutlenek tytanu.

Produkt nie zawiera: sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, cukru, skrobi, mleka, laktozy, glutenu, pszenicy, drożdży, sodu.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka): Q-SorbTM Koenzym Q10 - 100 mg

Sugerowane dzienne spożycie: Stosować jedną kapsułkę dziennie, najlepiej podczas posiłku.

Zawartość netto: 27 g - 60 kapsułek

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

 

 

 

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.