Lumbrokinaza 20mg, 60 kaps.

DBE10

Nowy produkt

Lumbrokinaza pochodzi z robaka lumbricus rubellus – jest to enzym, który posiada silne działanie fibrynolityczne (przeciwzakrzepowe).

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

282,00 zł

Więcej informacji

Lumbrokinaza

 

Lumbrokinaza pochodzi z robaka lumbricus rubellus – jest to enzym, który posiada silne działanie fibrynolityczne (przeciwzakrzepowe).

Doctor's Best

Doctor’s Best to firma założona w 1990 roku oferująca ponad 200 produktów, wykonywanych głównie z markowych składników, które zostały dokładnie zbadane, wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz rygorystycznie przetestowane na każdym etapie ich powstawania.

Suplement diety

 

Składniki: lumbrokinaza, stabilizator (trójglicerydy średniej długości łańcucha), kapsułka wegetariańska (modyfikowana celuloza), substancja wypełniająca (maltodekstryna).

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (2 kapsułki): Lumbrokinaza (ekwiwalent 720000 jednostek lumbrokinazy) - 40mg (720.000 IE)

Sugerowane dzienne spożycie: Dorośli 2 kapsułki dziennie. Spożyć ze szklanką wody godzinę przed posiłkiem lub 2 godziny po posiłku.

 

Zawartość netto: 60 kapsułek

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 9
Ing. Ladislav Ouhrabka
S Vašimi službami jsem spokojen.