Kwas kaprylowy 600mg,  60 kapsułek Zobacz większe

Kwas kaprylowy 600mg, 60 kapsułek

TB21

Nowy produkt

Kwas kaprylowy wykazuje działanie przeciw kandydozie wywołanej przez grzyby z rodzaju Candida, powoduje ich rozerwanie i śmierć.

Więcej szczegółów

23,76 zł brutto

Więcej informacji

Kwas kaprylowy

 

Kwas kaprylowy wykazuje działanie przeciw kandydozie wywołanej przez grzyby z rodzaju Candida, powoduje ich rozerwanie i śmierć. Badania wykazują na znaczne zmniejszenie koloni drożdżaków w jelitach przy systematycznym stosowaniu kwasu kaprylowego. Powszechnie stosowany jest do leczenia owrzodzeń jelita, regeneracji jego nabłonka, jak również poprawiania zdolności wchłaniania. Pobudza regenerację nabłonka jelita grubego i poprawia funkcje absorbcyjne jelit.

 

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

 

Suplement diety

 

Skład: kwas kaprylowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona

 

Opakowanie: 60 kapsułek

 

Sposób użycia:  Jedna kapsułka dwa razy dziennie przed jedzeniem

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.