Gotu Kola Swanson - 60 kapsułek, 435 mg

SWA26

Nowy produkt

Gotu kola jest znana w Chinach jako cudowna roślina długowieczności.

Więcej szczegółów

17,50 zł

Więcej informacji

Gotu Kola

(Łac. Centella asiatica)

 

Gotu Kola (łac. Centella asiatica) zwana również wąkrotą azjatycką, roślina z rodziny baldaszkowatych również znana od tysięcy lat w Ajurwedzie. Gotu kola jest znana w Chinach jako cudowna roślina długowieczności. W Indiach jest uważana za jedną z najbardziej odmładzających roślin. Wygładza skórę i poprawia jej nawodnienie, zapobiega powstawaniu zmarszczek, redukuje cellulitis i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Składniki aktywne Gotu kola wpływają na prawidłowe funkcje poznawcze, poparwia pamięć i koncentrację.

 

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

 

Suplement diety

 

Składniki: Gotu Kola, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (2 kapsułki): Gotu Kola - 870 mg

 

Sugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka 2 razy dziennie.

 

Zawartość netto: 60 kapsułek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję