Chlorella BIO 140 tabletek, 500mg

NVT06

Nowy produkt

Chlorella jest naturalną mikroalgą i zawiera najwyższą do tej pory stwierdzoną koncentrację chlorofilu ze wszystkich naturalnych organizmów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

24,30 zł

Więcej informacji

                                                         Chlorella

 

Chlorella jest naturalną mikroalgą i zawiera najwyższą do tej pory stwierdzoną koncentrację chlorofilu ze wszystkich naturalnych organizmów. Jest bogatym źródłem witaminy B12, białka oraz wielu rzadkich mikro i makro elementów. Chlorella wspomaga prawidłową detoksykację oraz utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie.

 

Natvita

NAT Sp. z o.o. jest firmą skoncentrowaną na produkcji wysokiej jakości żywności oraz naturalnych suplementów diety pod marką NatVita. Produkty NatVita pochodzą z upraw ekologicznych oraz konwencjonalnych z całego świata. Oferowane produkty oznaczone są certyfikatem BIO spełniają najwyższe normy jakości wynikające z naturalnego pochodzenia.

 

Suplemeny diety

 

Składniki: 100 % Bio chlorella (Chlorella pyrenoidosa) z rozerwanymi ścianami komórkowymi.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (4 kapsułek): Bio chlorella (Chlorella vulgaris) - 2000 mg

 

Sugerowane dzienne spożycie: 4 tabletki dziennie. Popić wodą.

 

 

Zawartość netto: 140 tabletek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Parfait !!
Excellent produit pour un prix très attractif !
rating 10
Very very good price. Am really happy