Chronobiane Immediat spray

Chronobiane Immediat spray

MED10
Ostatnie sztuki w magazynie
64,00 zł
Chronobiane Immédiat to suplement diety w formie sprayu na bazie melatoniny oraz wyciągu z głogu.

 

Chronobiane Immédiat

 

Chronobiane Immédiat to suplement diety w formie sprayu na bazie melatoniny oraz wyciągu z głogu. Melatonina pomaga skrócić czas zasypiania i łagodzi skutki jet lagu. Głóg chroni serce, normuje ciśnienie krwi, a także jest wskazany w stanach nadmiernej pobudliwości, rozdrażnienia czy bezsenności. Podjęzykowa forma sprayu sprawia, że melatonina jest bardziej biodostępna, a jej działanie szybsze.

Rekomendowany do suplementacji w przypadku:

• trudności z zaśnięciem,

• łagodzenia skutków jet lagu,

• budzenia się w nocy, celem ułatwienia ponownego zaśnięcia.

 

PiLeJe

Groupe PiLeJe to francuska firma istniejąca na rynku od 1991 r. PiLeJe oferuje wyłącznie produkty naturalnego pochodzenia w dawkach zgodnych z dobowym zapotrzebowaniem organizmu człowieka, charakteryzujące się optymalnym przyswajaniem z przewodu pokarmowego. Laboratorium PiLeJe w ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy(szczepy te są zdeponowane w Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji) według określonych cech i potrzeb. PiLeJe opiera się na idei indywidualnego wsparcia i rozwiązań zdrowotnych dostosowanych do specyficznych potrzeb danej osoby. Laboratorium PiLeJe jest certyfikowane znakiem jakości ISO 22000 oraz ISO 14001.

 

Suplemeny diety

 

Składniki:  melatonina, ekstrakt z głogu Crataegus monogyna (wierzchołki kwiatostanu), woda, gliceryna, alkohol, konserwanty: sorbinian potasu i benzoesan sodu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (2 rozpylenia): melatonina – 1 mg

 

Sugerowane dzienne spożycie:

W razie trudności w zasypianiu: 2 rozpylenia. Korzystny efekt uzyskuje się spożywając 1 mg melatoniny przed snem. W celu dalszego stosowania przez kilka miesięcy, zaleca się poradę lekarską.

W przypadku zmęczenia spowodowanego różnicą czasu: 1 do 2 rozpyleń. Korzystny efekt uzyskuje się poprzez spożycie co najmniej 0,5 mg tuż przed pójściem spać w pierwszym dniu podróży oraz w dniach następujących po przybyciu do miejsca docelowego (4 do 8 dni).

 

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

 

Zawartość netto: 20 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących, osób cierpiących na choroby zapalne lub autoimmunologiczne, epileptyków, astmatyków oraz osób z zaburzeniami nastroju, zachowania lub osobowości. W połączeniu z leczeniem farmakologicznym należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

2 Przedmioty
Nowy
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.