Melatonina Chronobiane LP 1,9 mg

Melatonina Chronobiane LP 1,9 mg

MED11
69,00 zł
Chronobiane LP 1,9 mg to suplement diety w formie tabletek o przedłużonym uwalnianiu na bazie melatoniny.

 

Chronobiane LP 1,9 mg

 

Chronobiane LP 1,9 mg to suplement diety w formie tabletek o przedłużonym uwalnianiu na bazie melatoniny.

Jednym z podstawowych składników mechanizmu snu jest melatonina, hormon wytwarzany naturalnie przez szyszynkę w ciemności. Wydzielając melatoninę, szyszynka informuje mózg, że jest ciemno i że jest to dobry czas na sen.

Synteza melatoniny rozpoczyna się przy braku światła i osiąga maksimum między 2 a 4 rano, a następnie spada w drugiej połowie nocy, aby przygotować się na czuwanie. U niektórych osób ten komunikat nie działa już prawidłowo, powodując trudności w zasypianiu lub opóźniając czas snu.

„Resynchronizację” można uzyskać podwyższając poziom melatoniny dzięki Chronobiane LP 1,9 mg, który zawiera melatoninę o przedłużonym uwalnianiu, która pomaga skrócić czas zasypiania oraz zapobiega wybudzaniu się ze snu.

Rekomendowany do suplementacji w przypadku:

• budzenia się w nocy,

• trudności z zaśnięciem.

 

PiLeJe

Groupe PiLeJe to francuska firma istniejąca na rynku od 1991 r. PiLeJe oferuje wyłącznie produkty naturalnego pochodzenia w dawkach zgodnych z dobowym zapotrzebowaniem organizmu człowieka, charakteryzujące się optymalnym przyswajaniem z przewodu pokarmowego. Laboratorium PiLeJe w ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy(szczepy te są zdeponowane w Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji) według określonych cech i potrzeb. PiLeJe opiera się na idei indywidualnego wsparcia i rozwiązań zdrowotnych dostosowanych do specyficznych potrzeb danej osoby. Laboratorium PiLeJe jest certyfikowane znakiem jakości ISO 22000 oraz ISO 14001.

 

Suplemeny diety

 

Składniki:  melatonina, proszek bambusowy Bambusa arundinacea (wyciąg), proszek baobabu Adansonia digitata (pulpa), zagęszczacze: alginian sodu i usieciowana karboksymetyloceluloza sodowa, substancje wypełniające: fosforany wapnia i celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwniki: koncentrat spiruliny i jabłka, zawiera cytrynę i krokosz barwierski.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 tabletka): melatonina – 1,9 mg

 

Sugerowane dzienne spożycie:  1 tabletkę dziennie spożyć popijając szklanką wody, aby uzyskać najlepszy efekt należy przyjąć godzinę przed snem.

 

Zawartość netto: 60 tabletek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Niezalecany kobietom w ciąży i / lub karmiących piersią oraz osobom z zaburzeniami nastroju, zachowania lub osobowości. W połączeniu z leczeniem farmakologicznym należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.