Bylica roczna (Artemisia annua) wyciąg mikrocząsteczkowy 50ml

IZL01

Nowy produkt

Płynny wyciąg mikrocząsteczkowy z Bylicy rocznej (Artemisia annua) posiada rozbite struktury cząsteczkowe.

Więcej szczegółów

79,50 zł

Więcej informacji

Bylica roczna (Artemisia annua)
wyciąg mikrocząsteczkowy

 

Płynny wyciąg mikrocząsteczkowy z Bylicy rocznej (Artemisia annua) posiada rozbite struktury cząsteczkowe. Substancje czynne Bylicy to terpenoidy, flawonoidy, kumaryny, steroidy, fenole, puryny i lipidy oraz Artemizyna i jej pochodne. Artemisa annua stosowana jest w protokole Buhnera.

 

Izen Labs

 

Izen Labs to firma specjalizujaca się w produkcji ekstraktów mikrocząsteczkowych. Stosuje zaawansowane, niskotemperaturowe metody ekstrakcji podczas których zapobiega degradacji cieplnej ekstraktu. Stosowane techniki ektrakcji rozrywają błony komórkowe uwalniając związki bioakywne wprost do ekstraktu.

 

 

Suplement diety

 

Składniki: Wyciąg z bylicy rocznej (Artemisia annua) ziele, gliceryna roślinna, glikol propylenowy, kwas jabłkowy, witamina C, witamina E

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (45 kropli): Bylica roczna (Artemisia annua) ziele – 1125 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: Przyjmować do 15 kropli 3 razy dziennie 30 min przed lub 2 godziny po posiłku dodając do letniej wody.

 

Masa netto: 50 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

 

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję