Naturalny testosteron - Stephen Harrod Buhner

BK15

Nowy produkt

Naturalne sposoby przywracania męskiej energii.

Więcej szczegółów

31,50 zł

Więcej informacji

                          Naturalny testosteron - Stephen Harrod Buhner


Jak utrzymać optymalny poziom testosteronu, tak ważny dla optymalnego funkcjonowania męskiego ciała?

Książka napisana dla świadomych mężczyzn,  odkrywająca przed nimi tajniki stosowania ziół, suplementów diety, pokarmów oraz diet podnoszących poziom męskiej energii. Czytelnik dowie się również, czego unikać, aby pozostać długo aktywnym w wielu aspektach męskiego życia.

Istnieją czynniki  blokujące testosteron, a podnoszące w męskim ciele poziom kobiecych hormonów, czyli estrogenów. Są one obecne w produktach spożywczych, farmaceutykach, opakowaniach z tworzyw sztucznych, nawozach i środkach ochrony roślin. Mężczyźni są codziennie zalewani „koktajlem” estrogenów, który zmienia u nich doskonałą równowagę testosteronu – hormonu, który sprawia, że jest się mężczyzną !!!

Książka omawia wiele zagadnień istotnych dla męskiego zdrowia:
• Bezpieczne i ekologiczne leki roślinne, które pomagają przywrócić optymalny poziom testosteronu u mężczyzn w każdym wieku
• Najbardziej aktualne,  naturalne metody leczenia impotencji i bezpłodności
• Porady dotyczące męskiej fizjologii wraz z wkroczeniem w wiek średni

Ta książka wyjaśnia zjawisko męskiej andropauzy (odpowiednik menopauzy u kobiet), czyli okresu  niedostatku męskich hormonów i pokazuje,  jak sobie z nim radzić. Autor ujawnia szereg dowodów naukowych, pokazujących, które czynniki środowiskowe blokują testosteron,  dramatycznie zmieniając w ten sposób  chemię u mężczyzn wraz z wiekiem. Mężczyzna jest zdolny do reprodukcji nawet w starszym wieku, jednakże popęd seksualny i siła wahają się w zależności od jego poziomu testosteronu. Ostatnie badania pokazują, że obniżony poziom testosteronu u mężczyzn dojrzałych i w średnim wieku, który jest całkowicie normalny – zostaje dodatkowo zaostrzony przez kilka czynników środowiskowych.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję