Żeń-szeń syberyjski nalewka 1:5 (100 ml)

LMH007

Nowy produkt

Nalewka z Żeń-szenia syberyjskiego to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia Eleutherococcus senticosus.

Więcej szczegółów

59,00 zł

Więcej informacji

Żeń-szeń syberyjski  (Siberian Ginseng)

łac. Eleutherococcus senticosusNalewka z Żeń-szenia syberyjskiego to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia Eleutherococcus senticosus.

Lymeherbs

Suplement diety

Składniki: macerat (1:5) 60% etanolem korzenia żeń-szenia syberyjskiego.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (5 ml): ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego 1 ml

Sugerowane dzienne spożycie: 0,5ml 3 razy dziennie 


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

Zawartość netto: 100 ml

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Po 3 miesiącach stosowania należy zrobić kilkutygodniową przerwę w suplementacji. Żeń-szeń jest przeciwwskazany przy kuracji sterydowej, oraz u pacjentów przyjmujących leki z grupy inhibitorów MAO.

 WYPRODUKOWANE W NIEMCZECH

Opinie

Filtruj recenzje
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję