Cordyceps nalewka 1:5 (100ml)

LMH016

Nowy produkt

Nalewka z Cordycepsu to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z Cordycepsu sinensis.

Więcej szczegółów

77,00 zł

Więcej informacji

Cordyceps

łac. Cordyceps sinensis

 

 

Nalewka z Cordycepsu to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z Cordycepsu sinensis.

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: macerat (1:5) 50% etanolem Cordycepsu sinensis.

100 ml nalewki zostało wytworzone z 20 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej : 7,5 ml wyciągu z grzybni Cordyceps sinensis. 

 

Sugerowane dzienne spożycie: 1 – 2,5  ml 3 dziennie razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia dziennie. 


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Masa netto: 100 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Opinie

Filtruj recenzje
(6)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Amazing