Alchornea 1:5 nalewka (100ml)

LMH017

Nowy produkt

Nalewka z Alchornea cordifolia to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z liści Alchornea cordifolia.  

Więcej szczegółów

77,00 zł

Więcej informacji

Alchornea cordifolia

 

Nalewka z Alchornea cordifolia to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z liści Alchornea cordifolia.  

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: macerat (1:5) 50% etanolem liści Alchornea cordifolia.

100 ml nalewki zostało wytworzone z 20 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej : liście Alchornea cordifolia ekstrakt - 3,75 ml.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 1,25 ml produktu.

Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Masa netto: 100 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Filtruj recenzje
(13)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Good
good
rating 10
Excelente
Muy buena calidad!!
rating 10
Buhnerkräuter
Habe kürzlich mehrere Buhnerkräuter bestellt. Qualität und Preis stimmen hier überein. Sehr gute Auflistung aller Kräuter und Erklärungen dazu. Auch Empfehlungen zur Einnahme. Ware kam pünktlich und ordentlich verpackt. Gute Tropfflaschen. Kann Shop nur weiter empfehlen.
rating 10
Quality stuff
rating 10
ALCHORNEA TINCTURE 1:5 (100ML)
Excellent