Rhodiola nalewka 1:5 (100ml)

LMT27

Nowy produkt

Nalewka Rhodiola to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia różańca górskiego (Rhodiola rosea).

Więcej szczegółów

67,00 zł

Więcej informacji

Różeniec górski

ang. Rhodiola

łac. Rhodiola rosea

 

 

Nalewka Rhodiola to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia różańca górskiego (Rhodiola rosea). 

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: macerat (1:5) 50% etanolem korzenia różańca górskiego (Rhodiola rosea). 

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej : korzeń różańca górskiego (Rhodiola rosea) - 600 mg

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać 1,25-2,5 ml 3 razy dziennieUwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Zawartość netto: 100 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

 

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
ok