Cat 's Claw nalewka 1:5 (500ml)

LMX000505A

Nowy produkt

Nalewka Cat’s claw to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z wewnętrznej części kory kociego pazura (Uncaria tomentosa).

Więcej szczegółów

259,00 zł

Więcej informacji

Cat’s Claw – Koci Pazur / Vilcacora

łac. Uncaria tomentosa 

 

Nalewka Cat’s claw to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z wewnętrznej części kory kociego pazura (Uncaria tomentosa). Nalewka z wewnętrznej części kory kociego pazura (Uncaria tomentosa) stosowana jest w Protokole Buhnera. 

 

 

Lymeherbs

Suplement diety

 

Składniki: wewnętrzna część kory kociego pazura (Uncaria tomentosa), organiczny alkohol etylowy, woda destylowana. Stężenie 1:5. 

Sugerowane dzienne spożycie: 1 - 2,5 ml do 3 razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia dziennie. 

Zawartość w dziennej porcji: 7,5 ml wyciągu z wewnętrznej części kory kociego pazura (Uncaria tomentosa). 


Alkohol 
60% obj. 

Zawartość netto: 500 ml

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
High quality
I like it very much
rating 10
Perfecto
Muy buena calidad. Funcionando con lyme crónico