O nas 

Sklep Lymeherbs został stworzony z myślą o osobach chorych na boreliozę, którzy poszukują rozsądnej alternatywy potrzebnej podczas walki z chorobą.

 

Dołożyliśmy wszelkich starań by zapewnić Państwu szeroki asortyment ziół i produktów pochodzenia naturalnego mających zastosowanie w boreliozie.  Oferowane przez nas zioła są wysokiej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów.

 

Naszym celem jest również szerzenie wiedzy dotyczącej terapii naturalnych w kontekście boreliozy oraz właściwości leczniczych ziół. Schematy terapii ziołowych, takie jak Protokół Buhnera oferuje nową nadzieję niezliczonym rzeszom chorym, którym konwencjonalne leczenie nie pomogło. 

 

„Jeżeli w przyrodzie istnieje choroba, to i w przyrodzie istnieje lek na nią” Hipokrates

 

Marki produktów sprzedawanych w sklepie Lymeherbs:

 

Plum Flower® to wysokiej jakości zioła wytwarzane przez firmę Mayway istniejącą na rynku od 1969r. Firma posiada certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) i wytwarza produkty bez obróbki dwutlenkiem siarki  co wpływa na wysoką jakość ziół.  Produkty charakteryzujące się wysoką czystością, poddawane są kontroli jakości i testowane laboratoryjnie. Marka Plum Flower® to jedna z marek rekomendowanych przez Stephena Buhnera.

 

Kardenshop Naturprodukte to niemiecka firma oferująca produkty wysokiej jakości. Produkty firmy Kardenshop Naturprodukte pochodzi z biologicznie kontrolowanych upraw posiadających certyfikację Demeter (niemieckiego stowarzyszenia producentów ekologicznych). Firma specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów ze szczeci pospolitej według receptury Wolf-Dieter Storla. Staranne wyprodukowane ekstrakty i preparaty są wyjątkowo bogate w aktywne substancje roślinne i olejki eteryczne oraz wyjątkowo dobrze absorbowane przez organizm ludzki.

 

Raintree Formulas to jeden z wiodących na świecie producentów  suplementów diety, w skład których wchodzą najwyższej jakości produkty naturalne, wolne od zanieczyszczeń. Firma tworzy unikatowe formuły synergistycznie dobranych ziół, mające wyjątkowe właściwości terapeutyczne. Raintree Formulas posiada certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej (GMP). 

 

Eclectic Institute Inc. to amerykańska firma istniejąca na rynku od 1982 r. oferuje szeroką gamę organicznych ekstraktów  ziołowych najwyższej jakości. Surowce pozyskiwane do produkcji ekstraktów pochodzą z certyfikowanych upraw organicznych. Produkty firmy Eclectic Institute są wolny od GMO, nie zawieraj zbóż, soi i produktów mlecznych.  Eclectic Institute to jedna z marek rekomendowanych przez Stephena Buhnera.

Researched Nutritionals to amerykańska firma istniejąca na rynku od 2006 roku. Researched Nutritionals oferuje przebadane klinicznie produkty najwyższej jakości.

G. Baldwin & Co. to brytyjska firma istniejąca na rynku od 1844r. oferuje szeroką gamę ziół i ekstraktów  wysokiej jakości. To jeden z największych dostawców ziół w Wielkiej Brytanii, cieszący się dużym uznaniem i zaufaniem.

JustIngredients Ltd. to duży, brytyjski  dostawca produktów ziołowych, ekstraktów oraz przypraw na rynek brytyjski oraz europejski. Pozyskuje produkty wysokiej jakości, wolne od GMO, posiadające certyfikaty kontroli jakości i dobrej praktyki produkcyjnej (GMP).

Bio Minerals NV to beligijska firma produkująca linię produktów Biosil®. Linia Biosil® zawiera opatentowany kompleks ch-OSA®, który umożlwia regnerację naturalnego kolagenu. Produkty przeszły pozytywnie serię badań klinicznych.

Zeolith-Bentonit-Versand to niemiecka firma będąca dostawcą zeolitu i bentonitu o wysokiej jakości i czystości. Produkty charakteryzują się wysoką zawartością substancji aktywnych. Produkty wytwarzan są zgodnie z wymogami GMP oraz produkowane zgodnie z wymogami jakościowymi.

Mashrooms4life® to wysokiej jakości produkty wytwarzane przez brytyjską firmę MycoNutri Ltd. Produkty Mashrooms4life® oparte są na  organicznych, certyfikowanych grzybach leczniczych. Produkty są w pełni naturalne, wolne od zanieczyszczeń oraz produkowane zgodnie z wymogami jakościowymi.

Groupe PiLeJe to francuska firma istniejąca na rynku od 1991 r. PiLeJe oferuje wyłącznie produkty naturalnego pochodzenia w dawkach zgodnych z dobowym zapotrzebowaniem organizmu człowieka, charakteryzujące się optymalnym przyswajaniem z przewodu pokarmowego. Laboratorium PiLeJe w ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy(szczepy te są zdeponowane w Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji) według określonych cech i potrzeb. PiLeJe opiera się na idei indywidualnego wsparcia i rozwiązań zdrowotnych dostosowanych do specyficznych potrzeb danej osoby. Laboratorium PiLeJe jest certyfikowane znakiem jakości ISO 22000 oraz ISO 14001.

CureSupport to holenderski producent suplementów diety specjalizujący się w technologii liposomalnej. Produkty firmy CureSupport charakteryzują się najwyższą jakością surowców i poddawane są badaniom klinicznym oraz testom jakościowym.

 

Pure Health Ltd to brytyjska firma istniejąca na rynku od 1997 r. Produkty firmy Pure Health to organiczne, certyfikowane roślinach i grzybach leczniczych. Produkty są w pełni naturalne, wolne od zanieczyszczeń oraz produkowane zgodnie z wymogami jakościowymi.

Nature's AnswerTM  to amerykańska firma produkująca suplementy diety istniejąca na rynku od 1972. Produkty charakteryzują się najwyższą jakością, wytwarzane są zgodnie z zasadami GMP i posiadają certyfikaty produktów organicznych.

Oxford Vitality ® to jeden z wiodacych producnetów suplementów diety na rynku brytyjskim. Produkty marki Oxford Vitality ® charakteryzują się wysoką jakością. Spełniają wszelkie normy jakościowe i poddawane sią niezbędnym badaniom. Produkty zatwierdzone są przez brytyjskie organizacje FSA (Food Standards Agency) I MHRA (Medicines and Healthcare product Regulatory Association).

LifeExtension ® to amerykańska firma istniejąca na rynku od 1980 r. LifeExtension ® oferuje wysokiej jakości suplementy diety produkowane z najwyższej jakości surowców. Produkty firmy LifeExtension ® wytwarzane są zgodnie z zasadami GMP.

Xi’an Pengtime Corporation to chińska firma dostarczająca wysokiej jakości produkty pochodzenia roślinnego. Oferuje szeroki asortyment ziół, ekstraktów roślinnych oraz organicznej żywności. Pengtime Corporation zaopatruje przede wszystkim rynek amerykański, europejski a także rejon Australii i północnej Azji. Firma spełnia najwyższe standardy jakościowe, w tym certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) oraz HCCP.

Zelang Group to firma istniejąca na chińskim rynku od 2004 r. Zelang Group współpracuje z Chińskim Uniwersytetem Farmaceutycznym w ramach badań nad roślinami. Wykorzystuje wysokie technologie i gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów.

 

Power Health Ltd to brytyjski producent suplementów diety istniejący na rynku od 1972 r.  Power Health do produkcji suplementów wybiera naturalne produkty i starannie dobiera receptury przez co gwarantuje wysoka jakość swoich produktów.

Gold Gryphon® to starannie dobrane zioła wysokiej jakości wytwarzane przez firmę Mayway zgodnie z zasadami  Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). Produkty marki Gold Gryphon® poddawane są kontroli jakości i testowane laboratoryjnie.

Monterey Bay Spice Company Inc. to amerykański dostawca wysokiej jakości ziół, herbat i przypraw istniejący na rtynku od ponad 15 lat. Wszystkie produkty firmy Monterey Bay Spice Company Inc są wysokiej jakości, pozbawione sztucznych dodatków oraz poddawane kontroli jakości.

Herbalveda to brytyjska firma będąca dostawcą ziół i produktów roślinnych. Wszystkie produkty firmy Herbalveda są wysokiej jakości, pozbawione sztucznych dodatków oraz poddawane kontroli jakości. Istnieje na brytyjskim rynku od 2001 r.

Myrro to grecki dystrybutor ziół i herbat. Produkty charakteryzują się wysoką jakością, są w pełni naturalne i wolne od zanieczyszczeń. Zioła dojrzewające w naturalnym dla  nich klimacie cechują się wyjątkowo wysokim poziomem substancji  aktywnych.  Myrro jest jednym z największych dostawców ziół pochodzących z greckich upraw.

 

Now Foods ® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Na rynku istnieje od 1948 r. Firma Now ®posiada wieloletnie doświadczenie, a swoje produkty wytwarza zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), dzięki czemu produkty cechują się wysoką  jakością i cieszą się dużym uznaniem.

Swanson ® Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson ® spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

 

Puritan's Pride® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Do produkcji suplementów firmy Puritan's Pride®  wykorzystywane są surowce najwyższej jakości. Produkty spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według  Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i poddawane analizom jakościowym. 

CapsulCN International CO.LTD to światowy lider wśród producentów kapsułek. Istnieje na rynku od 1993 r. Firma spełnia wszelkie standardy jakościowe podczas produkcji kapsułek, a produkty posiadają ceryfikaty dopuszeń do kontaktu z żywnością.  Kapsułki żelatynowe wykonywane są  z żelatyny o jakości farmaceutycznej i posiadają certyfikat jakości potwierdzający, że materiał zwierzęcy, z którego zostały wykonane jest wolny od BSE.

 

Capsule Connection to jeden z największych, amerykańskich producentów kapsułkarek oraz kapsułek. Istnieje na rynku od 1973 r. Produkty firmy Capsule Connection spełniają wszelkie wymogi jakościowe oraz posiadają ceryfikaty dopuszeń do kontaktu z żywnością. Wykonane są  z surowców najwyższej jakości.

 

Zakład Konfekcjonowania Ziół "Flos" jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Polsce o profilu zielarskim, istniejąca od roku 1988. Firma spełnia standardy GMP (Good Manufacturing Practices - Zasady Dobrej Praktyki Wytwarzania) oraz GLP (Good Laboratory Practice - Dobra Praktyka Laboratoryjna.)

Formeds specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Oferuje  naturalne, skuteczne oraz bezpieczne wyroby. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP , a wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców.

Ekogram Zielonki  to polski importer suszonych owoców, orzechów i produktów zbożowych istniejący od 1996 r. Zdobył  uznanie na polskim rynku dzięki szerokiej gamie produktów pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych.

EkaMedica to polska firma istniejąca na rynku od 2001 r. Zajmuje się produkcją i dystrybucją naturalnych preparatów.  Wszystkie produkty EkaMedica wytwarzane  są według  ściśle opracowanych norm, bez dodatku konserwantów z zachowaniem swoich właściwości. Preparaty dzięki unikalnym procesom produkcji i najwyższej jakości zdobyły zaufanie u klientów.

Bamer to polska firma oferują w 100% naturalne, czyste olejki eteryczne oraz kompozycje zapachowe już od 1993 roku.  Oceny bezpieczeństwa, liczne certyfikaty i atesty, zgodność z najnowszą farmakopeą Ph.Eur. oraz IFRA, pozytywna opinia PZH gwarantują, iż olejki firmy BAMER posiadają najwyższą farmaceutyczną, spożywczą i kosmetyczną jakość.

Profarm to firma o profilu produkcji farmaceutyczno-kosmetycznej w standardzie i z certyfikatem GMP. Olejki aromaterapeutyczne pochodzą z laboratoriów kontroli jakości zaopatrujących europejski przemysł farmaceutyczny i wytwarzane są w zakładzie stosującym system GMP i ISO. Produkty posiadają atest PZH.

 

Aromatika to dystrybutor naturalnych olejków eterycznych. Produkty są w 100% naturalne, bez konserwantów, barwników, substancji wzmacniających ich naturalny zapach. Metody pozyskiwania zachowują naturalne substancje mineralne, witaminy i inne związki, zawarte w pierwotnym składzie roślin.