Nowy Vermella Nutramedix (30 ml) Zobacz większe

Vermella Nutramedix (30 ml)

CS19

Nowy produkt

Vermella to ziołowy ekstrakt z liści rośliny Gentianella alborosea.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

76,00 zł

Więcej informacji

Vermella

 

Vermella to ziołowy ekstrakt z liści rośliny Gentianella alborosea. Gentianella alborosea rośnie dziko na terenie Peru na wysokości od 3500 do 4300 metrów na poziomem morza i była używana przez grupy plemienne w tym regionie od setek lat. Był i jest nadal stosowany jako środek tłumiący łaknienie i przyspieszający metabolizm.

Nutramedix ®

Nutramedix to amerykańska firma istniejąca na rynku od 1993 r. Nutramedix produkuje wysokiej jakosci, bioaktywne roślinne ekstrakty. Dzięki opatentowanemu sposobowi ekstrakcji produkty charakteryzują się wysoką efektywnością i szerokim spektrum działania. Lina produktów Nutramedix cieszy cię dużym uznaniem na światowym rynku.

Składniki:  ekstrakt z liści rośliny Gentianella alborosea, woda mineralna, etanol(20-24%).                                                          

Sugerowane dzienne spożycie: Od 8 do 15 kropli dwa razy dziennie co najmniej 15 minut przed posiłkiem. Krople rozpuszczać w 120 ml wody ( 4 oz) i odczekać minutę przed wypiciem. Wstrząsnąć przed użyciem.

 

Zawartość netto: 30 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.