Obniżka! Gotu Kola 500 mg, 100 kaps Zobacz większe

Gotu Kola 500 mg, 100 kaps

LC07

Nowy produkt

Gotu kola pomaga zachować elastyczność ścian żył i naczyń włosowatych oraz wspiera układ krążenia. Wspierając również prawidłowe krążenie krwi w mózgu wpływa korzystnie na funkcje poznawcze takie jak pamięć i koncentracja.

Więcej szczegółów

33,00 zł
29,70 zł brutto

-10%

33,00 zł brutto

Więcej informacji

Gotu Kola

łac. Centella asiaticaGotu kola pomaga zachować elastyczność ścian żył i naczyń włosowatych oraz wspiera układ krążenia. Wspierając również prawidłowe krążenie krwi w mózgu wpływa korzystnie na funkcje poznawcze takie jak pamięć i koncentracja. Pomaga zachować komfort trawienny.

 

Lymeherbs

Lymeherbs ze współpracą z niemieckim producentem suplementów Biohealth International GmbH stworzył linię suplementów na bazie wysokiej jakości ziół. Surowce pozyskiwane do produkcji suplementów pochodzą od renomowanych dostawców ziół dostępnych w naszej ofercie. Produkty wytwarzane są według najwyższych standardów jakościowych, spełniają normy GMP, GHP, HACCP oraz poddawane są testom laboratoryjnym by zapewnić najwyższą jakość produktów. 

 

Suplement diety

 

Skład: Gotu kola (Centella asiatica) mielona, kapsułka: hypromeloza 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka): Gotu kola (Centella asiatica) - 500 mg

Sugerowane dzienne spożycie: Jedna kapsułka dziennie.

Opakowanie: 100 kapsułek

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.